Düğün Elbiseleri ve dekorasyon

Moda Oyunları
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 2.4 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Girl Games - Vasco Games
Düğün için hazır mısın? En güzel gelini ve damadı oluşturmalısın.

Geleceğin modacıları, giyimine ve kıyafetlerinin uyumuna özellikle dikkat eden küçük kızlar bu oyun tam size göre. Yaz, kış, ev içi, sosyal ortam ayırt etmeden hepsi için özel olarak ayarlanmış olan ve hepsi için yarı ayrı kıyafet seçenekleri bulunan bu geniş opsiyonlu oyun tam size göre. Kıyafet ve kombin benim işim diyorsanız bu oyun tam size göre.

Renkli içeriği, kaliteli görselleri, farklı ortamlar için özel olarak ayarlanmış olan farklı gelinlik ve damatlık seçenekleri ve daha bir çok sürprizi ile bu oyuna bayılacaksınız. Çocukların hem eğlenip hem de öğrenmesini sağlayana bu mükemmel oyun onlara yeni bir bakış açısı da kazandıracaktır. Çocukların gelişim alanlarını destekleyen bu yepyeni özelliklere sahip olan mükemmel oyun onların ilgi ve ihtiyaçlarını da karşılayacak niteliklere sahiptir. Özellikle genç kızların bayılacağı bu oyun yenilenmiş hali ile sizlerle. Üstelik görüntü kalitesi de sizi hemen etkisi altına alacak.

Boş zamanları çok eğlenceli ve aynı zamanda öğretici bir aktivite ile doldurmak genç kızlarınızın kalbini çalmak için bir uygulama arıyorsanız bu oyun tam da size göre. Her cihaz ile bire bir uyumlu olan bu oyunu vakit kaybetmeden indirin ve eğlenceye katılın. Yapmanız gereken tek şey indir butonuna basıp biraz beklemek iyi eğlenceler.

Daha Fazla Göster
Düğün Elbiseleri ve dekorasyon indir